Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Oleśnica Mała – Oferty sprzedaży i najmu domów na Dolnym Śląsku

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

1 159 000 zł170 m² 6 817,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

M.S. Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 170 m (po podłogach), położony na działce 1700 m w spokojnej części Oleśnicy Małej, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Czernica

Czernica(Oleśnica Mała + 23 km)

949 000 zł105,65 m² 8 982,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:118 m²

Szereg skrajny! gotowy do zamieszkania! Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w gminie Czernica - teren niezalewowy Dom składa się z dwóch kondygnacji, łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Czernica

Czernica(Oleśnica Mała + 23 km)

1 260 082 zł152 m² 8 290,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wraz z sąsiadującą działką Ratowice, ul. Chabrowa!. Na sprzedaż oferujemy przestronny, wolnostojący dom wraz z działką zlokalizowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Promienna

Czernica(Oleśnica Mała + 23 km)

809 000 zł112,08 m² 7 218,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:318 m²

Oferuję jako wyłączny przedstawiciel dewelopera funkcjonalny, 4-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej na pięknej działce w naprawdę spokojnej okolicy. Lokalizacja: ul. Promienna, czernica Pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Gajków

Gajków(Oleśnica Mała + 25 km)

849 000 zł134,50 m² 6 312,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:479 m²

Okazja! wolnostojący! świetna lokalizacja! bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Oława

Zaodrze,Oława(Oleśnica Mała + 12 km)

1 990 000 zł406 m² 4 901,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Ten dom to propozycja dla osób, które chcą połączyć komfort mieszkania z prywatnością własnej przestrzeni. Przemyślany układ pomieszczeń daje swobodę zarówno rodzinie z dziećmi, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Święta Katarzyna

Święta Katarzyna(Oleśnica Mała + 24 km)

995 000 zł94,46 m² 10 533,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:93 m²

Przestronny dom w zabudowie szeregowej z prywatnym ogrodem, położony na kameralnym osiedlu w Świętej Katarzynie idealny dla tych, którzy szukają własnej przestrzeni, wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Osiedleńcza

Żórawina(Oleśnica Mała + 23 km)

2 450 000 zł189,15 m² 12 952,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:548 m²

Wyjątkowa nowoczesna stodoła W żórawinie - przestrzeń, design I komfort Przestronny Salon | Wysoki Standard | Spokojna okolica | Klimatyzowane pomieszczenia | Rekuperacja Odkryj unikalny dom.

Szczegóły ogłoszenia